АВТОСАЛОНЫ MITSUBISHI

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
Mitsubishi
ГЛАВНАЯ
Продажа новых Mitsubishi
» автосалоны » модели и цены
Продажа б/у Mitsubishi
» поиск авто » продать
Тюнинг Mitsubishi
» статьи » галерея
Все о Mitsubishi
» новости » история марки
» архив моделей » тест-драйвы
» отзывы
Мультимедиа
» обои
Обслуживание
» запчасти » автошины
Весь мир авто на InfoCar
АВТОСАЛОНЫ MITSUBISHI  : :  Mitsubishi «Адіс-Авто»
Mitsubishi «Адіс-Авто»Телефон: (048) 709-00-09
Адрес: Одесса, Люстдорфська дорога, 5
Сайт: https://mitsubishi.adis.ua/

Mitsubishi «Адіс-Авто»

Дилер Mitsubishi

Компанія «АДІС-Авто» є офіційним дилером Mitsubishi Motors в Одесі та успішно працює на українському ринку з 2006 року. У нашому автосалоні представлений широкий вибір нових автомобілів Mitsubishi.

Консультанти нашого дилерського центру завжди з радістю дадуть відповідь на будь-які питання пов'язані з покупкою та вибором автомобілів, а перевірити динаміку і комфорт Mitsubishi можна пройшовши тест-драйв моделей, що Вас цікавлять.

Основна мета нашого дилерського центру - надати своїм клієнтам максимально повний перелік послуг, пов'язаних з покупкою та експлуатацією автомобілів Mitsubishi, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Купуючи автомобіль в «АДІС-Авто», Ви можете бути впевнені якості автомобіля, прозорості укладання угоди та отримання офіційного гарантійного обслуговування.

Своєчасне технічне обслуговування на нашому офіційному сервісному центрі Mitsubishi Motors дозволить надовго зберегти чудові експлуатаційні якості автомобілів Mitsubishi. Ми використовуємо передові технології та сучасне обладнання. Всі ремонтні та малярно-рихтувальні роботи проводяться сертифікованими та кваліфікованими спеціалістами. На всі виконані роботи та запасні частини надається гарантія.

Невід'ємною частиною СТО є відділ запасних частин - де здійснюється їхнє замовлення та доставка у найкоротші терміни.

Завдяки високій якості обслуговування та індивідуальному підходу при роботі з приватними особами, комерційними структурами та державними службами компанія «АДІС-Мотор» здобула широке визнання та високий авторитет серед своїх клієнтів.

Последние новости компании Mitsubishi «Адіс-Авто»

Насладитесь отпуском со скидками до 25% на запчасти от Mitsubishi Motors // 09.07.2013
C 5-го июля по 31-го августа включительно компания «АДИС-Авто» предлагает воспользоваться выгодным предложением в рамках летней сервисной кампании.

Наслаждайтесь весной с Mitsubishi! // 08.04.2013
Компания «АДИС-Авто», официальный дилер Mitsubishi в Одессе, сообщает о том, что до конца мая в сервисном центре действует специальное предложение на запчасти.

АДИС-Авто предлагает самые выгодные условия для покупки Mitsubishi // 20.03.2013
Компания АДИС-Авто сообщает о специальной акции по Mitsubishi - «Выгодные цены на автомобили 2012 года + ТО и видеорегистратор в подарок*!»

Новый Mitsubishi L200 Long – места много не бывает! // 05.03.2013
Официальный дилер Mitsubishi в Одессе, компания «АДИС-Авто», сообщает о начале продаж нового Mitsubishi L200 с удлиненным кузовом.

Размещение информации| Информеры | PDA-версия | |